Bu Blogda Ara

27 Şubat 2013 Çarşamba

kahve fali kedi falinda kedi gormek

KAHVE FALI KEDİ.
Kahve falı bakarken fincanda kedi şekli görmek kötü olaylar ve ayrılık sembolü olarak yorumlanır.Kahve falında kedi çeşitli sıkıntıları temsil eden bir şekildir.Fal bakarken fincanda çıkan yavru kedi ise atlatılacak küçük sıkıntı ve proplemleri temsil eder.

Kahve falı bakarken birden fazla kedi şekli çıkan fallarda sıkıntı ve problemlerin çokluğuna yorumlanır.
KADIKÖYDE BİZE UĞRAYABİLİRSİNİZ.
kahve falında Kedi ile fare birlikte çıktığında sıkıntı ve dolandırıcılık hırsızlık olaylarına karşı dikkati olunması işareti olarak yorum yapılır.kahve falında kedi görmek şayet kedi yatıyorsa bir düşmanınıza karşı üstün geleceğinizin sembolüdür.Masa üzerinde yatan kedi okul veya işyerinde fal baktıran kişinin başarı göstereceğinin sembolüdür,bunun tersine kahve falı açıldığında masa altında yatan kedi ise işte başarısızlık maddi kayıp bütçede sarsılma olarak yorumlanır.Köpek ile birlikte çıkan kedi şekli bir münakaşa kavga sembolüdür.Kahve falı kedi görmek çoğu yorumcu tarfından kırgınlık darılma sembolü olarak yorumlanır.
KAHVE FALINDA KEDİ GÖRMEK.

KAHVE FALINDA KEDİ GÖRMEK NE DEMEK ?

ilgili linkler:
GOOGLE KAHVE FALI KEDİ

ANSİKLOPEDİ KEDİ

FACE BOOK KEDİLERİMİZ

TATLI KEDİ RESİMLERİ

FAL SAATİ
KEDİ NEDİR ? KEDİ HAKKINDA BİLGİLER
Kedi evcil bir hayvandır.Kedinin bilimsel ismi Felis catusy veya  Felis silvestris catus olarak adlandırılır Kediler genelllikle tüylü evcilleştirilmiş etobur bir memeli türüdür.Kedi türünün ev hayvanı olarak beslenenlerine ev kedisi kedi denir.Kedi anatomik olarak güçlü ve esnek bedenli hızlı refleksli, keskin pençeli ve küçük avları avlamaya yarayan dişleriyle diğer kedigillere benzer. Kedi  zayıf  ve çok yüksek frekanstaki sesleri duyabilir.Karanlığa çok yakın ortamlarda görebilir. Kedi yüksek üreme oranına sahiptir.A.B.D de kedi sayısı 60 milyona kadar çıkmıştır.Kediler dünyadaki en popüler evcil  hayvanların başında gelir.
KAHVE FALINDA KEDİ KAFASI.
KAHVE FALINDA KEDİ YAVRUSU GÖRMEK.
KAHVE FALINDA KEDİ PATİSİ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder